AZ LAF, ÇOK İŞ

Polimer kil ağırlıklı, pek çok şeyin resimlenmiş yapım aşamalarını bulabileceğiniz bir blog olmasına çalışıyorum.
Internet kullanmasını bilene, açık bir okul. Pek çok hobim var ve ben bu konuda oradan çok yararlanıyorum.
Bu blog aslında biraz da borç ödemek için. Ben epey yol aldım, şimdi yeni başlayanlara da ben faydalı olayım istedim. Deneyimli arkadaşlar da blogumu severlerse, onlarla da fikir alış-verişinde bulunmak, kadayıfın kaymağı olacak :)

5 Mayıs 2013 Pazar

BU PAZAR DEKUPAJ YOK, FARKLI BİR ÇALIŞMA VAR.Bu pazar dekupaj yok. Uzun zamandır kafamda şekillenen bir proje vardı, tam ona konsantre olmaya çalışırken, beynimde hazır bekleyen baloncuklardan biri pıt dedi. Demek ki diğeri henüz olgunlaşmamış, yine kozasına çekildi mecburen.  Özlem ve hevesle başladım. Uzun süreceğini biliyorum. Bu sefer, tavuskuşu çalışmasında yaptığım hatayı yapmayacağım, kendimi strese sokmadan keyifle yapacağım, tabii eğer becerebilirsem. :)))

Pek döküntüsü yok şimdilik, yani kendimi tecrit etmeden, ailemle sohbet ederek çalışabiliyorum.
Başlangıç böyleAaa unutmadan... İlham kaynağımı şimdi söylemeyeceğim, bitmiş halini anlamayın diye :)) Zaten bitince ben söylemeden tahmin edeceksiniz.

To be continued.... (umarım) :)))
18 yorum:

 1. Anaaaa... ne şeker surat bu böyleee... Ama ya, salaklığım üzerimde herhalde, ben ne olacağını anlamadııım, çok ta merak ediyorum marifetli hatuncum :)

  YanıtlaSil
 2. Estafurullah, zaten anlamamanı istedim :)

  YanıtlaSil
 3. Bu kadar şirin gülmese Buda heykelciği olacak deyivereceğim ama demiyorum. O zaman oyumu Süleyman Demirel'den yana kullanayım:) Zannederim sabunla çalışıyorsunuz. Bizim fakültenin en alt katında ve teorik dersleri işlediğimiz yan barakada diş hekimliği fakültesi vardı, arkadaşlar her yerde sabunla dolaşırlardı.

  YanıtlaSil
 4. Hahahaaaa, Haluk'da Süleyman Demirel'e benzetti :) Yandan bakınca gerçekten benziyor ama ı ıh değil :)
  Yok sabunla çalışmıyorum, doğrusu hiç de aklıma gelmemişti. Kabartmalı dekupajlarda kullandığımız hamur :)

  YanıtlaSil
 5. Aaaa ne kadar şeker bir yüz bu böyle Nihal'ciğim. Sadece dudakları değil gözleri de gülüyor,bayıldım.

  Hadi çok merakta bırakma olur mu?

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim Gülden'ciğim. Umarım hayalimdekini gerçekleştirebilirim. Ama epey uzun sürecek. Kafamda çok fazla detay var, bazı teknik sorunlarla karşılaşabilirim, ve sadece hafta sonları çalışabileceğim.

  YanıtlaSil
 7. Tamam o zaman rahat bırakıyorum seni:)) Sıkılmadan,bunalmadan rahatça çalış canım,kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 8. Nihal hanımcığım bak senin de o malum butonun kaybolmuş yaa ben bloglovini sevemedim!
  Bu surat kimin? Çok merak ettim ama ben,hem hiç tahmin yeteneğim de yoktur. Üç tahmin hakkı ver dört seçeneğin doğru olsun ben gider yanlış olan tek seçeneği bulurum iyi mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilgün Hanımcığım, ben o butonu görüyorum, sizinki de geri gelmiş. Aman yine paniklere gark oldum, bloglovin nedir? Bizimki blogspot değil mi, yine bir şeyler mi değişecek yani, offf of.

   Şimdi surata gelirsek, aslında hiç kimsenin suratı değil, hayalî. Yani yanılma payın sıfır :)))

   Sil
 9. Hadi bakalım çok merak ettim:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eyvaaah, amacım merak ettirmek değildi aslında, ya hayal kırıklığı olursa...

   Sil
 10. Ben de çok merak ettim Nihal Abla bir ara kilden ben de ufak yüzler yapayım demiştim ama çok beceremedim ya da çok heveslenmedim kaldı öyle:)) hadi çabuk açıkla:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canın isterse gayet güzel yaparsın Sevda'cığım.

   Sil
 11. Ben bildim galiba:)) Hatta ''yine yapsana'' demiştim:)) İnşallah onlardandır:)))

  YanıtlaSil
 12. Hadi ya... Yüz çalışması ha. Bu haliyle bile harika görünüyor. Eh.. yetenek anacığım. Ben ancak çöp bebek yapabilirim. Sonra da bu tür çalışmaları hayranlıkla izlerim. Bakalım sonuç nasıl olacak. Sakın vazgeçme olur mu? Çünkü çok merak ettim sonucu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahhh, vaz geçme diyorsun ya, kenara kalktı bile. Bir şeyler vardı aklımda, pek parlak bir resimdi, renkleri soldu birden. Bakalım, bir gün üzerindeki bulut rüzgara kapılırsa, renkleri parlar yeniden :)

   Sil

Hoşgeldiniz. Bir merhaba demeden gitmezsiniz değil mi?