AZ LAF, ÇOK İŞ

Polimer kil ağırlıklı, pek çok şeyin resimlenmiş yapım aşamalarını bulabileceğiniz bir blog olmasına çalışıyorum.
Internet kullanmasını bilene, açık bir okul. Pek çok hobim var ve ben bu konuda oradan çok yararlanıyorum.
Bu blog aslında biraz da borç ödemek için. Ben epey yol aldım, şimdi yeni başlayanlara da ben faydalı olayım istedim. Deneyimli arkadaşlar da blogumu severlerse, onlarla da fikir alış-verişinde bulunmak, kadayıfın kaymağı olacak :)

19 Ağustos 2011 Cuma

BİR QUILLING SANATÇISI

Harika bir blogla karşılaştım. Bayan BAUKJE'nin çok güzel ve ilham verici quilling çalışmaları var. Görmenizi tavsiye ederim.

5 yorum:

 1. Gerçekten çok güzellermiş Nihalciğim, o kartları postalamaya kıyamaz insan. Kağıt, şerit deyip geçmemeli neler yapıyor insanoğlu, hele o üzümlere bayıldım bir de lalelere.güzümün önünden gitmiyor dantel gibi olmuş.paylaşımına teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. inceledim blogu çok güzeller seviyorum kağıtları, kumaşları kesmeyi, biçmeyi:) teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. Blog listemde olan, beğenerek takip ettiğim bir blog. :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de hangi blogda bulduğumu hatırlayamamıştım. O yüzden yazamadım kusura bakmayın lütfen. Sayenizde çok beğendiğim bir blog bulmuş oldum.

  YanıtlaSil
 5. Hmm.. Evet. Quilling hakkında daha önceleri bir iki araştırma yapmıştım. Bu malzemelerin set halinde satıldığını da öğrenmiştim. Muhteşem çalışmalar yapıyorlar. Yapmayı değil ama seyretmeyi sevdim. Zor ve titiz bir çalışma yapılmazsa basit sonuçlar elde edilir gibi geliyor bana. Nerede bende o titiz çalışma. Ben ancak fareli ev temizlerim. Hüüü... :)

  YanıtlaSil

Hoşgeldiniz. Bir merhaba demeden gitmezsiniz değil mi?